ХАРАКТЕРИСТИКИ
Номінальна потужність 6200Вт
Максимальна потужність сонячного масива - 6500Вт
Діапазон робочої напруги МРРТ - 120-450В
Максимальна напруга відкритого контуру - 500 В
Вихідна напруга - 230В
Діапазон вихідної напруги - 195-253В
Номінальний вихідний струм - 26.1А
Ефективність - 97%
Вхідна напруга- 90-280В /170В -280В
Максимальний вхідний струм - 40А
Імпульсна потужність - 12400Вт
Максимальний струм МРРТ - 27А
Вихідна напруга при роботі від акумулятора - 230В
Форма вихідного сигналу - Чиста синусоїда
Номінальна напруга акумулятора - 48В
Максимальний струм заряду от СП - 120А
Максимальний струм заряду від мережи - 100А
Габарити мм - 420*310*110
Маса кг - 11
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALLURE PRIME |
| Країна виробник | Китай |
| Тип монтажу | Настінний |
| Індикація | Цифрова |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | MPPT |
| Струм заряду | 120 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 6200 Вт |
| Максимальна потужність | 6500 Вт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| ККД, не менше | 97 % |
| Час перемикання | 20 мс |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 444 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 11 кг |
| Захист | |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 000 ₴







