Реле напруги ZUBR R116Y
Реле напруги для встановлення в розетку
Реле напруги ZUBR R1 призначене для захисту обладнання від надмірних коливань напруги у мережі. Особливістю даної моделі є її встановлення в "євро" розетку. Реле вимикає навантаження при перевищенні допустимих меж напруги (максимальних та мінімальних).
Затримка увімкнення
Реле увімкне навантаження через встановлений час затримки (від 3 до 600 с) після стабілізації напруги. Це необхідно для додаткового захисту чутливої до частих включень/вимкнень живлення електротехніки. При підключенні компресорного обладнання, наприклад холодильника або кондиціонера, ми рекомендуємо встановлювати тривалість затримки в межах 120-180 с.
Професійна модель відключення навантаження
Активуйте професійну модель вимкнення навантаження. Вона дозволяє уникнути частих відключень обладнання при безпечних за значенням та тривалістю відхилень напруги.
Безпека під час експлуатації
Реле захищене від перегріву: якщо температура всередині корпусу піднімається вище 80 °С, пристрій відключить живлення з міркувань безпеки. Коли температура опуститься нижче за 60 °С, реле відновить подачу навантаження.
Ви можете заблокувати кнопки керування, щоб ніхто випадково не змінив налаштування пристрою. Ця функція є дуже корисною, якщо в будинку є діти або реле знаходиться в громадському місці.
Зручність у користуванні
Управління реле здійснюється лише трьома кнопками. Поточне значення напруги відображається на цифровому екрані. Він також відображає системні оповіщення та полегшує навігацію в меню.
Відображення напруги відбувається одразу після включення реле. Якщо напруга знаходиться в межах норми, пристрій увімкне навантаження, про що сигналізуватиме зелений індикатор.
Технічні характеристики ZUBR R1
Категорія продукції:
Реле напруги
Струм, А:
16
Спосіб монтажу:
У розетку
Кількість фаз:
1 ф. (230 Вольт)
Термозахист:
Є
TrueRMS:
Є
Проф. затримка відключення:
Є
Нижня межа напруги:
120-210 В
Верхня межа напруги:
220-280 В
Номінальна потужність навантаження:
3 000 ВА
Час відключення навантаження при зниженні напруги:
не більше 1,2 с
Час відключення навантаження при перевищенні напруги:
не більше 0,04 с
Час затримки увімкнення навантаження:
3-600 с
Напруга живлення:
100-420 В
Споживання струму:
не більше 76 мА
Маса:
Вага: 0,185 кг ±10%
Габаритні розміри (Ш х В х Г):
58 х 124 х 87 мм
Кількість комутацій під навантаженням, щонайменше:
50 000 циклів
Кількість комутацій без навантаження, не менше:
20000000 циклів
Ступінь захисту за ГОСТ 14254:
IP20
Потужність, ВА:
1 000 - 3 500
Комплект поставки:
реле, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, технічний паспорт, інструкція, пакувальна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZUBR |
| Країна виробник | Україна |
| Час спрацьовування | 0.03 сек |
| Тип монтажу | У розетку |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Маса | 0.2 г |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 16 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Максимальна потужність | 3500 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 87 мм |
| Висота | 124 мм |
| Ширина | 58 мм |
- Ціна: 697 ₴



