Реле напруги (відсікач напруги) ZUBR D330t забезпечує захист від аварійних стрибків зниженої та підвищеної напруги в мережі 220 В. Захисне реле напруги ZUBR D330t захистить телевізор, холодильник, пральну машину, плазмову панель, електроплиту та інші побутові прилади. Реле напруги ZUBR D330t має поріг спрацьовування захисту за верхньою та нижньою напругою, допустимий рівень навантаження може бути встановлений користувачем. При цьому захист спрацює як у разі виходу напруги із заданого діапазону, так і у разі перевищення навантаження. Реле контролю напруги ZUBR D330t також має затримку включення споживача. Ця дуже корисна функція дозволить дати час на запуск приладів в мережі з реактивним навантаженням (насоси, холодильники, і т.д.) і після цього вже включить обладнання, що захищається. Таким чином, у Вас з'явиться можливість контролювати одночасний запуск усіх електродвигунів у мережі без шкоди проводці. Придбати реле напруги ZUBR D330t у нас ви зможете за дуже гарною ціною.
Технічні характеристики реле напруги (відсікач напруги) ZUBR D330t:
- Максимальний струм навантаження – 32А
- Максимальна потужність – 6,0 кВА
- Ступінь захисту IP-20
- Можливість регулювання меж - Є
- Час відключення за нижньою межею - 1,2с
- Час відключення по верхній межі - 0,05 с
- Діапазон регулювання напруги за нижньою межею - 120-200
- Діапазон регулювання часу затримки включення – 3-600с
- Діапазон регулювання напруги по верхній межі - 210-270
- Клемне підключення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZUBR |
| Час спрацьовування | 0.05 сек |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Маса | 120 г |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 32 А |
| Максимальний струм | 32 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 270 В |
| Максимальна потужність | 6000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 54 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 850 ₴






