Акумулятор ALLURE PRIME LiFePO4 для ДБЖ 12 V (12,8V) — 300 Ah — це літій-залізо-фосфатний акумулятор із номінальною напругою 12,8 В і ємністю 300 А·год, призначений для використання в системах безперебійного живлення.
Акумулятор має максимальний струм заряду 100 А і максимальний струм розряду 100 А. Кількість циклів життєвого циклу становить до 6000. Робоча температура становить від 0 до +40 градусів за Цельсієм.
Акумулятор виготовлений компанією ALLURE PRIME, його розміри становлять: висота — 340 мм, ширина — 585 мм, глибина — 305 мм, маса — 36,8 кг. Гарантійний термін продукту становить 12 місяців.
Цей акумулятор є надійним і довговічним рішенням для забезпечення живлення електронної техніки без основного джерела живлення.
Завдяки високому рівню енергоефективності та високій кількості циклів життєвого циклу, цей акумулятор може забезпечувати стабільне та тривале живлення електронних пристроїв і обладнання, зокрема серверів, телефонних центрів, мережевих пристроїв та іншої апаратури, що потребує безперебійного живлення.
Основні переваги літій-залізо-фосфатних акумуляторів, до яких належить цей продукт, полягають у високому рівні безпеки, низькій вартості на каловато-год, брак потреби в обслуговуванні й ефективному використанні енергії. Також треба зазначити, що акумулятор має невеликий ваговий коефіцієнт, що дає змогу забезпечувати максимальну портативність і мобільність під час використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ALLURE PRIME |
| Країна виробник | Україна |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 300 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 12.8 В |
| Струм заряду | 100 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 305 мм |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 585 мм |
| Вага | 36.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм: | 340 |
| Максимальний струм заряду, А | 100 |
| Глибина, мм: | 305 |
| Тип | Літій-залізо-фосфатні |
| Місткість, А.г.: | 300 |
| Ширина, мм: | 585 |
| Масса, кг: | 36,8 |
| Гарантія, міс: | 12 |
| Кількість циклів | до 6000 |
| Робоча температура, °C: | 0 ~ +40 |
| Номінальна напруга, В | 12,8 |
| Максимальний струм розряду, А: | 100 |
- Ціна: 51 800 ₴



