Система безперебійного живлення ALLURE PRIME постачається в комплектації, що містить інвертор потужністю 600 Вт і акумулятор LiFePO4 ємністю 50 А·год. Це надійне поєднання гарантує стабільне електроживлення ваших пристроїв у разі збою в основній електромережі.
Інвертор ALLURE PRIME на 600 Вт виконує перетворення постійного струму (DC) на змінний струм (AC). Він захищає ваше обладнання від стрибків напруги, коливань та інших проблем, які можуть виникнути в мережі, забезпечуючи безперервну та стабільну роботу.
Акумулятор ALLURE PRIME LiFePO4 місткістю 50 А·год являє собою надійне та довговічне джерело живлення. Він забезпечує тривалий час автономної роботи системи безперебійного живлення, зберігаючи нормальне функціонування ваших пристроїв, поки основне електроживлення не буде відновлене.
ALLURE PRIME — це не тільки надійна система живлення, а й проста у використанні та встановленні. Компактний і ергономічний дизайн системи дає змогу їй легко інтегруватися в будь-яке приміщення. Крім того, система обладнана різними функціями захисту, як-от захист від перевантаження, короткого замикання й перегрівання, гарантуючи безпеку та довговічність вашого обладнання.
Комплектація:
- Інвертор
- 1 АКБ
- Кабелі для під'єднання інвертора до АКБ
Характеристики інвертора:
- Номінальна потужність ДБЖ, ВА: 600
- Активна потужність ДБЖ, Вт: 1200 Вт
- Тип ДБЖ: Line Interactive
- Форма вихідної напруги під час роботи від АКБ: синусоїда
- Номінальна напруга шини DC: 12
- Струм зарядного пристрою ДБЖ, А: 1-16А
- Розташування акумуляторів: Зовнішні АКБ
- Вхід : Вихід: 1:1 однофазні
- Способ установки/монтажа: підлоговий
Характеристики акумулятора:
- Тип: Літій-залізо-фосфатні
- Максимальний струм заряду, А: 50
- Кількість циклів: до 6000
- Виробник: ALLURE PRIME
- Номінальна напруга, В: 12,8
- Місткість, А.г.: 50
- Максимальний струм розряду, А: 50
- Робоча температура, °C: 0 ~ +40
- Висота, мм: 138
- Ширина, мм: 229
- Глибина, мм: 208
- Маса, кг: 8,1
- Гарантія, міс: 24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALLURE PRIME |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | Настінний |
| Індикація | Цифрова |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 16 А |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 600 Вт |
| Допустима пікова потужність | 1200 Вт |
| Максимальна потужність | 1200 Вт |
| Час перемикання | 20 мс |
| Час зарядки | 3 годин |
| Час роботи при повному навантаженні | 1 хв |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 275 мм |
| Вага | 16.9 кг |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон вхідних напруг, В | 145-275 |
| Номінальна потужність, кВт | 0.6 |
| Напруга акумуляторів, В: | 12 |
| Максимальний струм заряду, А | 16 |
| Тип | Літій-залізо-фосфатні |
| Місткість, А.г.: | 50 |
| Частота, Гц | 50-60 |
| Під'єднання живлення: | клеми |
| Гарантія, міс: | 24 |
| Кількість фаз | 1 |
| Робоча температура, °C: | 0 ~ +40 |
| Номінальна напруга, В | 12,8 |
| Захист від підвищеної та зниженої напруги: | Да |
| Вихідна напруга, | 220 В +-8% |
- Ціна: 26 400 ₴





