
Система безперебійного живлення ALLURE PRIME SM-3200W (24V) AP12-200 (200А·год / 2560 Вт/год) — 2 шт (5080 Вт)
100 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: SM-3200W AP12-200
- +380 (99) 541-21-10
Система ALLURE PRIME з інвертором потужністю 3,2 кВт забезпечує стабільне живлення в умовах вимкнення основного електроживлення. Номінальна потужність 3,2 кВт. Ви зможете під'єднати та живити широкий спектр пристроїв, включно з комп'ютерами, серверами, холодильниками та іншими електропристроями.
Ця система обладнана двома акумуляторами 200Ач lifep04, які забезпечують тривалий час автономної роботи. Ці акумулятори вирізняються високою надійністю, що гарантує стабільне живлення навіть у разі тривалого використання.
Однією із ключових переваг системи ALLURE PRIME є швидке заряджання акумуляторів. Завдяки цій функції акумулятори можуть повністю зарядитися лише за короткий час, що особливо цінне в умовах постійних перебоїв з електропостачанням.
Система безперебійного живлення ALLURE PRIME легка в установленні та проста в обслуговуванні. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс забезпечує зручне керування системою та моніторинг стану акумуляторів.
Комплектація:
- Інвертор
- 2 АКБ
- Кабелі для під'єднання інвертора до АКБ
- Байпасний щиток із запобіжником на "+" дріт
- У КОМПЛЕКТ БАТАРЕЙНИЙ КОБІНЕТ НЕ ВХОДИТЬ
- Ціна на батарейний кабінет — 9200 грн
Характеристики інвертора:
- Номінальна потужність, кВт: 3,2
- Захист від перегрівання: є
- Захист від перевантаження: є
- Захист від підвищеної та зниженої напруги: є
- Кількість фаз: 1
- Напруга акумуляторів, В: 24
- Під'єднання живлення: клеми
- Масса, кг: 5,5
- Діапазон вхідної напруги, В: 100-270
- Вихідна напруга, В: 230В +-8%
- Частота, Гц: 50
- Тип: гібридний MPPT з правильною синусоїдою
- Максимальний струм заряду, А: 80 А
- Довжина, мм: 348
- Висота, мм: 105
- Ширина, мм: 282
Характеристики акумулятора:
- Тип: Літій-залізо-фосфатні
- Максимальний струм заряду, А : 100
- Кількість циклів: до 6000
- Виробник: ALLURE PRIME
- Номінальна напруга, В: 12,8
- Місткість, А.г.: 200
- Максимальний струм розряду, А: 100
- Робоча температура, °C: 0 ~ +40
- Висота, мм: 280
- Ширина, мм: 600
- Глибина, мм: 283
- Маса, кг: 27,1
- Гарантія, міс: 24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALLURE PRIME |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | Настінний |
| Індикація | Цифрова |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | MPPT |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 80 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 3200 Вт |
| Допустима пікова потужність | 3500 Вт |
| Максимальна потужність | 3500 Вт |
| Час перемикання | 40 мс |
| Час зарядки | 3 годин |
| Час роботи при повному навантаженні | 1.5 хв |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 60 кг |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон вхідних напруг, В | 100-270 |
| Номінальна потужність, кВт | 3,2 |
| Напруга акумуляторів, В: | 24 |
| Максимальний струм заряду, А | 80 |
| Тип | Літій-залізо-фосфатні |
| Місткість, А.г.: | 200 |
| Частота, Гц | 50 |
| Під'єднання живлення: | клеми |
| Гарантія, міс: | 24 |
| Кількість фаз | 1 |
| Робоча температура, °C: | 0 ~ +40 |
| Номінальна напруга, В | 12,8 |
| Захист від підвищеної та зниженої напруги: | Да |
| Вихідна напруга, | 230В +-8% |
- Ціна: 100 400 ₴



