Дизельний генератор AKSA AD-330 в кожусі
Серцем електрогенератора AKSA AD-330 є двигун DOOSAN, що пояснює вражаючий моторесурс і надійність у нестандартних умовах роботи. Генератор AKSA надійно забезпечить ваших споживачів якісною електроенергією саме там, де це необхідно.
- Виробник: Aksa
- Вид палив : Diesel
- Бренд та модель двигуна : DOOSAN P086TI
- Номінальна потужність (кВт): 240,00
- Максимальна потужність (кВт): 264,00
- Напруга (В): 400/231
- Витрата палива при 100% навантаженні (л/год): 63.1
- Витрата палива при 75% навантаженні (л/год): 47
- Витрата палива при 50% навантаженні (л/год): 31.3
- Гарантія : 24 місяці/2000 мотогодин
- Країна-виробник : Туреччина
Потужність Standby кВт : 264
Потужність Standby кВА: 330
Потужність Prime кВт: 240
Потужність Prime кВА: 300
Забезпечуємо доставку по всій Україні, сервісне обслуговування, постійну підтримку.
Генератор може бути доукомплектований АВР – ціна 120 000 грн.
Контактні номери:
+38(050)-412-6151
+38(067)-611-6161
+38(093)-810-6161
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aksa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип палива | Дизельне |
| Тип генератора | Асинхронний |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Кількість фаз | 3 |
| Напруга | 400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 240 кВт |
| Максимальна потужність | 264 кВт |
| Повна потужність | 330 кВА |
| Час безперервної роботи | 24 годин |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | DOOSAN |
| Об'єм масляної системи двигуна | 23 л |
| Об'єм паливного бака | 470 л |
| Кількість циліндрів | 6 |
| Споживання палива | 63.1 л/год |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2881 мм |
| Висота | 1785 мм |
| Ширина | 1300 мм |
| Вага | 2410 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер, Електричний, Автоматичний запуск |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Акумулятор в комплекті | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 000 ₴






