Дизельний генератор Güçbir GJY75 - Є У НАЯВНОСТІ НА СКЛАДІ "УКРАЇНА"
Ця модель підходить для живлення трифазних навантажень сумарною номінальною потужністю 54 квт. Максимальна вихідна потужність – 60 квт. Повна потужність 75 кВА.
Генератор нагоді для автономного або резервного енергопостачання споживачів на будмайданчиках, у торгових закладах, спортзалах, у центрах телекомунікації та зв'язку, буде корисним для фінустанов, ферм або виробництва.
Забезпечуємо доставку по всій Україні, сервісне обслуговування, постійну підтримку.
Генератор може бути доукомплектований АВР – ціна 20000 грн.
Контактні номери:
+38(050)-412-6151
+38(067)-611-6161
+38(093)-810-6161
Стандартні характеристики
- Водяне охолодження, дизельний двигун
- Радіатор із механічним вентилятором
- Захисна решітка для обертових і гарячих частин
- Електричний стартер та зарядний генератор
- Пусковий акумулятор (свинцево-кислотний), включаючи стійку та кабелі
- Підігрівач охолоджувальної рідини двигуна
- Конструкція базової рами включає вбудований паливний бак і антивібраційні ізолятори.
- Гнучкі паливні шланги
- Один підшипник, генератор класу H
- Промисловий глушник вихлопу та сталевий сильфон поставляються окремо (для відкритих комплектів)
- Статичний зарядний пристрій
- Посібник із застосування та встановлення
Додаткове обладнання
Двигун
• Фільтр-сепаратор паливної води
• Сигналізація низького рівня води
• Масляний нагрівач
Генератор
• Протиконденсатний нагрівач
• Генератор великого розміру
• Автоматичний вимикач головної лінії
Панель управління
• Виносна панель оповіщення
• Дистанційний релейний вихід
• Вихідні реле сигналізації
• Віддалений зв'язок із модемом
• Замикання на землю, одиночний набір
• Зарядний амперметр
САР
• Три- або чотириполюсний контактор
• Три- або чотириполюсний автоматичний вимикач з електродвигуном.
інше
• Трейлер
• Основний паливний бак
• Автоматична або ручна система заправлення паливом
• Ручний насос для зливу олії
• Житловий глушник
• Корпус: вологонепроникний або шумопоглинаючий.
• Адаптер повітроводу (на радіаторі)
• Впускні та випускні моторизовані жалюзі.
• Акустичні перегородки на вході та виході
• Набір інструментів для технічного обслуговування
• Постачається з олією та охолоджувальною рідиною – 30 °C
• Вимикач батареї
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gucbir |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип палива | Дизельне |
| Тип генератора | Асинхронний |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Кількість фаз | 3 |
| Напруга | 400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 54 кВт |
| Максимальна потужність | 60 кВт |
| Повна потужність | 75 кВА |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 24 годин |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Яндон |
| Об'єм паливного бака | 150 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Споживання палива | 12 л/год |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 225 мм |
| Висота | 1600 мм |
| Ширина | 950 мм |
| Вага | 1250 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер, Електричний, Автоматичний запуск |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Кількість коліщат | 0 |
- Ціна: 580 000 ₴





