
Комплект безперебійного живлення ALLURE PRIME HX 1000W (12V) VG12-100 GEL (100Ач / 1200Вт/ч)
25 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: HX 1000W (12V) VG12-100 G
- +380 (99) 541-21-10
Система безперебійного живлення ALLURE PRIME поставляється в комплектації, що включає інвертор потужністю 1000 Вт та акумулятор GEL ємністю 100 Ач. Цей комплект забезпечує тривале та надійне електроживлення ваших пристроїв навіть у разі вимкнення основного джерела електроживлення.
Інвертор ALLURE PRIME на 1000 Вт надає можливість перетворення постійного струму (DC) на змінний струм (AC) високої якості, забезпечуючи сумісність з різними електричними пристроями. Він захищає ваші пристрої від втрати живлення, запобігаючи непередбаченим перепадам напруги та стрибкам, які можуть пошкодити ваше обладнання.
ALLURE PRIME - це не тільки надійне електроживлення, а й зручність у використанні. Компактний та ергономічний дизайн системи дозволяє легко інтегрувати її у будь-яке приміщення. Більше того, система має різні функції захисту, включаючи захист від перевантаження, короткого замикання та перегріву, забезпечуючи безпеку вашого обладнання.
Комплектація:
- Інвертор
- 1 АКБ
- Кабелю для підключення інвертора до АКБ
Характеристики Інвертора:
- Номінальна потужність ДБЖ, ВА: 1000
- Активна потужність ДБЖ, Вт: 2000 Вт
- Тип ДБЖ: Line Interactive
- Форма вихідної напруги під час роботи від АКБ: синусоїда
- Номінальна напруга шини DC: 12
- Струм зарядного пристрою ДБЖ, А: 1-16А
- Розташування акумуляторів: Зовнішні АКБ
- Вхід: Вихід: 1:1 однофазні
- Спосіб встановлення/монтажу: підлоговий
Характеристики акумулятора
- Тип: Гель
- Максимальний струм заряду, А: 16
- Кількість циклів: до 850
- Виробник: Ventura
- Номінальна напруга, В: 12
- Місткість, А.ч: 100
- Робоча температура, ° С: 0 ~ +40
- Висота, мм: 220
- Ширина, мм: 339
- Глибина, мм: 173
- Маса, кг: 29
- Гарантія, міс: 12
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALLURE PRIME |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Тип монтажу | Настінний |
| Індикація | Цифрова |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | GEL |
| Струм заряду | 16 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 1000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 2000 Вт |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Час перемикання | 20 мс |
| Час зарядки | 5 годин |
| Час роботи при повному навантаженні | 1.2 хв |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 173 мм |
| Ширина | 339 мм |
| Висота | 220 мм |
| Вага | 23.8 кг |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон вхідних напруг, В | 145-275 |
| Номінальна потужність, кВт | 1 |
| Напруга акумуляторів, В: | 12 |
| Максимальний струм заряду, А | 16 |
| Тип | Літій-залізо-фосфатні |
| Місткість, А.г.: | 100 |
| Частота, Гц | 50-60 |
| Під'єднання живлення: | клеми |
| Гарантія, міс: | 24 |
| Кількість фаз | 1 |
| Робоча температура, °C: | 0 ~ +40 |
| Номінальна напруга, В | 12,8 |
| Захист від підвищеної та зниженої напруги: | Да |
| Вихідна напруга, | 220 В +-8% |
- Ціна: 25 000 ₴



