
Гібридний інвертор, ORBUS, Axpert Max, 7.2 кВт, 7200W, VA, 48 V, Вольт, з правильною синусоїдою
68 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: Axpert Max, 7.2 кВт, 7200
- +380 (99) 541-21-10
Гібридний інвертор, ORBUS, Axpert Max, 7.2 kVt, 48-230V, струм заряду 150 A, MPPT (90-450 V), багатофункціональний пристрій потужністю 7200W, що поєднує в собі інвертор, сонячний контролер заряду від мережі 220V,
Інвертор гібридний: Унікальне поєднання функцій інвертора з правильною синусоїдою та автономного джерела живлення – це все в одному пристрої!
Немає можливості підключення до "зеленого тарифу"

Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: Нова пошта
Доставка по Києву: Нова пошта або самовивіз
Потужність на висоті: 7,2 кВт дозволить вам живити ваш будинок та офіс з легкістю.
Максимальна ефективність: Зі струмом заряду 150А ваш інвертор буде працювати на максимальній продуктивності.
MPPT технологія: Насолоджуйтеся визначною ефективністю в сонячних умовах з діапазоном 90-450В.
Підходить для мережі та автономного режиму: Перемикайтеся між режимами інвертора мережі та інвертора онлайн на вашу думку.
ORBUS Axpert Max 7200-48-230 – ваш надійний партнер у забезпеченні енергетичної незалежності! Не пропустіть шанс покращити вашу енергетичну ефективність. Перейдіть на наступний рівень з ORBUS!
· Налаштована світлодіодна панель стану з RGB-підсвічуванням
· Підтримує функцію USB On-the-Go
· Зарезервований порт зв'язку для BMS
· (RS485, CAN-BUS або RS232)
· Змінна конструкція вентилятора для простоти обслуговування
· Настроюваний таймер використання виходу AC/PV і розстановка пріоритетів
· Зарядний струм високої потужності, що вибирається.
· Вибирається діапазон вхідної напруги для будинку (техніка та персональні комп'ютери)
· Сумісність з електромережею або входом генератора
· Додатковий вихід постійного струму для вентилятора постійного струму, світлодіодної лампи, маршрутизатора
· і так далі
· Паралельна робота до 6 одиниць
· Характеристики
|
Номинальная мощность |
7200 W |
|
Напряжение |
230 В переменного тока |
|
Напряжение батареи |
48 В постоянного тока |
|
Диапазон работы МРРT |
90 – 450 В |
|
Максимальная мощность солнечного массива |
8000(4000*2) |
|
Максимальное напряжение открытого контура |
500 В |
|
Диапазон рабочего напряжения МРРТ |
90-450В |
|
Ток заряда от солнца |
150А |
|
Ток заряда от сети |
150А |
|
Максимальный ток заряда |
150А |
|
Диапазон частот |
50 Гц / 60 Гц (автоматическое определение) |
|
Регулировка напряжения переменного тока (батарейный режим) |
230 В переменного тока, 5 %
|
|
Индикация |
LCD дисплей |
|
Размер |
433 x 553 x 148 мм |
|
Вес |
18 кг |
Інвертор 48 Вольт, 7200 Вт, гібридний, з правильною синусоїдою, джерело, блок, безперебійного, резервного, гарантованого, живлення, off-grid, MPPT, on-line, online, перетворення, подвійного перетворення, з вмонтованим АВР, однофазний, для резервування харчування, будинки, офісу, квартири, складу, будівлі, будинки, кімнати, дачі, побутового обладнання, електрообладнання, кухонної техніки, дизельгенератора, бензогенератора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orbus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип монтажу | Настінний |
| Індикація | Цифрова |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | MPPT |
| Струм заряду | 120 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 7200 Вт |
| Максимальна потужність | 7200 Вт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| ККД, не менше | 97 % |
| Час перемикання | 20 мс |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 553 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Висота | 148 мм |
| Вага | 18 кг |
| Захист | |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
- Ціна: 68 300 ₴
