Тип 0SGGQ7-63/4P
Специфікація струму Ie(A) 63А
Номінальна робоча напруга, Ue (В) Змінний струм 110/230 В
Номінальна напруга ізоляції Ui (В) Змінний струм 690 В
Робоча напруга 85%<Ie<<110%
Витримувана імпульсна напруга 8кВ
Частота 50-60 Гц
Полюс № 4P
Час перемикання 50 мс
Категорія використання АС-31В
Механічне життя 8000 разів
Розміри: Ш=82,45мм, В=107,8мм
Використання: для подвійної системи живлення, два входи джерела живлення, один вихід джерела живлення.
Перемикач джерела безперебійного живлення.
Номінальний струм: 63A
Номінальна напруга: 230/400 В ~ Робоча напруга: 180 ~ 270 В
Рівень ATS: Модель класу ПК: ручний і автоматичний разом
Полюс: 4P
Додаткова функція: індикатор Aux
Температура навколишнього середовища: -20 ~+7 0℃
Час передачі: <30 мс
Номінальна частота: 50/60 Гц
Стандарт: IEC 60947-4-1
Статус комутатора: I-0-II
Електричний термін служби 1500 разів
Клас електрообладнання Клас ПК
Автоматичний перемикач AC ATS
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALLURE PRIME |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 63 А |
| Частота тока | 50 Гц |
- Ціна: 3 800 ₴




