
Активний балансир MAZAVA HC02 для свинцево-кислотного акумулятора з вольтметрами 48V 5A (AGM/GEL/Pb/LiFePO4)
3 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: HC02
+380 (50) 411-19-65
- +380 (99) 541-21-10
Балансир заряду для АКБ (Battery Equalizer) застосовується для вирівнювання напруги в послідовно з'єднаних елементах живлення GEL, AGM, Flooded,Sealed, LiFePO4, Ni/CD, Ni/MH. Цей балансувальник забезпечує автоматичне підтримання однакової напруги на послідовно з'єднаних акумуляторів/елементів і перешкоджає перезаряджанню однієї АКБ і недозаряджання іншої АКБ, що сприяє збільшенню терміну експлуатації акумуляторів.
Принцип дії балансира активний, вирівнювання напруги на акумуляторній батареї відбувається завжди, навіть за вимкненого зарядного пристрою, і за під'єднаного навантаження.
Комплект постачання:
Балансир АКБ Battery Equalizer Type 1 48V MAZAVA HC02
інструкція англійська мова
заводське паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 4 шт. |
| Наявність вольтметра | Так |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Тип індикатора | Дисплей |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 124 мм |
| Висота | 27 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Маса | 0.32 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴




