Серія трифазних стабілізаторів напруги СТРУМ СНТТ розроблена з використанням силової електроніки європейських виробників. Несе в собі передові схемотехнічні рішення в області стабілізації напруги. В стабілізаторах напруги СТРУМ застосовані унікальні алгоритми роботи по захисту навантаження від аварій, які можуть виникнути в мережі, і таким чином здатні захистити саму відповідальну навантаження.
Компактність, ергономічність, безшумність - основні відмінні особливості стабілізаторів напруги СТРУМ СНТТ від аналогічних апаратів, а застосовані схемотехнічні рішення, алгоритми роботи закладені в ПО роблять його взагалі унікальним виробом.
Основне кредо виробника стабілізаторів напруги СТРУМ досягнення максимальної надійності апаратів, максимальна напрацювання на відмову, максимальну зручність в експлуатації.
Для цього була застосована модульна конструкція корпусу, що дозволяє зробити обслуговування стабілізаторів максимально зручно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Струм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Тиристорний |
| Кількість фаз | 3 |
| Мінімальна вхідна напруга | 135 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 27 кВт |
| Повна потужність | 27 кВА |
| Мінімальний час стабілізації | 20 мс |
| Максимальний час стабілізації | 20 мс |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 338 мм |
| Висота | 654 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Вага | 60 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 3.5 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип монтажу | Підлоговий/Навісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність холостого ходу, Вт | 20 |
| Потужність, кВт | 27 |
| Діапазон вхідних напруг, В | 135-265 |
| Маса, кг | 60 |
| Точність, % | ±3,5% |
| Розміри (в х ш х г), мм | 654х540х338 |
| Номінальна вихідна напруга, В | 200-230 |
| Захисне відключення при підвищеному рівні напруги на виході, | 280 |
| Час корекції вихідної напруги, мс | 20 |
| Фаза, | 3 |
| Кількість ступенів, | 12 |
- Ціна: 67 500 ₴








Відправка з 19 квітня 2026