ХАРАКТЕРИСТИКИ
Серія SM являє собою багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій, що поєднує функції інвертора, контролера заряду від сонячних батарей MPPT і зарядного пристрою для забезпечення безперебійного живлення.
Модель: SM 3200W 24V
-
Інвертор із чистою синусоїдою 3200 Вт 230 В змінного струму
-
Вбудований 80-амперний ШІМ-контролер заряду сонячної батареї.
-
Максимальна сонячна вхідна напруга 500 В пост. струму, максимальна сонячна панель 4000 Вт
-
Змінний струм + сонячна зарядка: 80 ампер
-
Може підключатися до літієвої батареї та свинцево-кислотних батарей
Функції
-
Чистий синусоїдальний інвертор
-
Вбудований 80-амперний контролер заряду сонячної батареї MPPT
-
Настроюваний діапазон вхідної напруги для побутової техніки та персональних комп'ютерів за допомогою налаштування РК-дисплея
-
Заряджання акумулятора, що настроюється, залежно від програм за допомогою налаштування РК-дисплея
-
Пріоритет зарядного пристрою змінного струму/сонячної батареї, що настроюється, за допомогою налаштування РК-дисплея
-
Сумісність із напругою мережі або потужністю генератора
-
Автоматичний перезапуск під час відновлення змінного струму
-
Захист від перевантаження/перегріву/короткого замикання
-
Інтелектуальна конструкція зарядного пристрою для оптимізації роботи акумулятора
-
Функція холодного запуску Wi-Fi/GPRS (опціонально)
- Wi-Fi/GPRS (опціонально)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALLURE PRIME |
| Тип монтажу | Настінний |
| Індикація | Цифрова |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | MPPT |
| Струм заряду | 80 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 3200 Вт |
| Максимальна потужність | 3500 Вт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| ККД, не менше | 97 % |
| Час перемикання | 20 мс |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 348 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 285 мм |
| Вага | 5.5 кг |
| Захист | |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 000 ₴







