Стабілізатор напруги СТРУМ СНТО-11-16 Home IP56 (50А) IXYS CLA50 - призначений для роботи з побутовими та промисловими електроприладами потужністю 11кВт від мережі змінного струму 220В/50Гц.
· Стабілізатор напруги СТРУМ забезпечує підтримку напруги на рівні 220 В з точністю ±2,5% у робочому діапазоні вхідних напруг, забезпечує захист від підвищеної та зниженої напруги мережі.
· Стабілізатор напруги СТРУМ не вносить спотворень у вихідну напругу і може працювати з будь-якими типами навантажень.
Потужність стабілізатора вказана при вхідній напрузі 160В.
· Стабілізатор напруги СТРУМ має тепловий захист та захист від перевантажень, індикацію вхідної та вихідної напруги, і керується лише однією кнопкою.
· Стабілізатори забезпечують:
· Цифрову індикацію вхідної та вихідної напруги;
· Стабілізацію напруги на рівні 220В з можливістю регулювання (200В-230В);
· Захист від короткого замикання та тривалого перевантаження на виході;
· Режим "транзит" в аварійній та інших ситуаціях;
· Захист від перенапруги в режимі "транзит" на рівні 255В;
· Тепловий контроль та захист силових елементів стабілізатора;
· Нормоване відключення при короткочасному зникненні мережі живлення на 5-6 сек;
· Час виміру вхідної напруги 20 мс;
· Час реакції на зміну вхідної напруги 20 мс;
· Низький рівень акустичних шумів.
· Усі моделі мають включення/вимкнення по нижній межі вхідної напруги 105В/80В відповідно.
Стабілізатори виконані:
- силовий автотрансформатор тороїдальний
- неспотворену форму синусоїдальної напруги;
- силові ключі компаній “IXSYS”
- мікропроцесори компанії "STMicroelectronics"
Для стабілізації трифазної напруги використовуються три однофазні стабілізатори з блоком захисту.
Гарантія 2 роки Гарантійне та післягарантійне обслуговування, консультації, монтаж, сервіс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Струм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 135 В |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідний струм, не більше | 50 А |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 11 кВт |
| Повна потужність | 11 кВА |
| Мінімальний час стабілізації | 10 мс |
| Максимальний час стабілізації | 20 мс |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| ККД, не менше | 100 % |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 446 мм |
| Висота | 527 мм |
| Ширина | 248 мм |
| Вага | 30 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 56 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Мінімальна температура зберігання | -40 град. |
| Максимальна температура зберігання | 40 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 2.5 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Підлоговий/Навісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність холостого ходу, Вт | 20 |
| Пікова потужність до 1 хв, кВт | 9 |
| Потужність, кВт | 7 |
| Модель, | СНТТ-7-12 HOME |
| Діапазон вхідних напруг, В | 135-265 |
| Маса, кг | 18 |
| Точність, % | ±4,0% |
| Розміри (в х ш х г), мм | 493x277x182 |
| Час реакції на аварійне зміна вхідного напруги, мс | 20 |
| Номінальна вихідна напруга, В | 200-230 |
| Модельний ряд, | Home |
| Виробник, | СТРУМ |
| Можливість кріплення на стіні, | є |
| Захисне відключення при підвищеному рівні напруги на виході, | 280 |
| Час вимірювання вхідного напруги, мс | 20 |
| Час корекції вихідної напруги, мс | 20 |
| Гарантія, рік(а), | 3 |
| Фаза, | 1 |
| Кількість ступенів, | 12 |
- Ціна: 37 200 ₴










