Однофазний стабілізатор напруги потужністю 300Вт.
Точність вихідної напруги ±2,5% (5В).
Напруга захисного відключення 280В.
Діапазон вхідних напруг 140-260В.
Стабілізатор напруги СТРУМ призначений для роботи з побутовими та промисловими електроприладами потужністю від 300Вт до 3000Вт від мережі змінного струму 220В/50Гц.
Стабілізатор напруги СТРУМ забезпечує підтримку напруги на рівні 220 В з точністю ±2,5% у робочому діапазоні вхідних напруг, забезпечує захист від підвищеної та зниженої напруги мережі.
Стабілізатор напруги СТРУМ не вносить спотворень у вихідну напругу і може працювати з будь-якими типами навантажень.
Потужності стабілізаторів вказані при вхідній напрузі 210В.
Стабілізатор напруги СТРУМ має тепловий захист та захист від перевантажень, індикацію вхідної та вихідної напруги, і керується лише однією кнопкою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Струм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 0.3 кВт |
| Повна потужність | 0.3 кВА |
| Мінімальний час стабілізації | 20 мс |
| Максимальний час стабілізації | 40 мс |
| ККД, не менше | 100 % |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 175 мм |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Вага | 2.9 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 2.5 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип монтажу | Підлоговий |
- Ціна: 3 300 ₴

