Для захисту певної групи споживачів. Встановлюється у розподільчому щитку на DIN-рейку. В основному дана модель використовується для управління контактором, розрахованим на необхідну потужність.
Базова модель для захисту малопотужних споживачів, що підключаються безпосередньо до реле або дуже потужних (практично будь-якої потужності), що підключаються через контактор.
- Дозволяє підключати будь-які типи навантажень
- Час реакції при перевищенні напруги не більше 0,05 с
- Час реакції при зниженні напруги не більше 1,10 с
- Регулювання максимальної допустимої напруги 210-270 В
- Регулювання мінімальної допустимої напруги 120-200 В
- Напруга живлення 100-400 В
- Регулювання часу автоматичного включення в діапазоні 3-600 с
- РК-дисплей індикації рівня вхідної напруги
- Максимальний струм навантаження 16 А (потужність до 3.5 кВт)
- Маса у повній комплектації 0,12 кг
- Основні розміри 80×90×54 мм
- Гарантія – 5 років місяця з моменту продажу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZUBR |
| Країна виробник | Україна |
| Час спрацьовування | 0.05 сек |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Маса | 120 г |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 16 А |
| Максимальний струм | 16 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Максимальна потужність | 5000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 54 мм |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴






