Часто складається так, що в самий невідповідний момент ваш гаджет може просто розрядитися. Перше, що спадає на думку – це підключитися до електромережі. А коли акумулятор розрядився у метро, цей варіант не підходить. Залишається тільки один вихід – використовувати УМБ Baseus Adaman 2 Metal Digital Display 30W 20000mAh , адже він зможе подарувати необхідну енергію «померлому» мобільному пристрою. Модель з Power Delivery, зі швидкою зарядкою Quick Charge, з дисплеєм найкращим чином підійде для телефону, для планшету для iPhone, до макбуку і вразить сучасними виглядомі функціями.
Технічні особливості зовнішнього акумулятора Baseus Adaman 2 Metal Digital Display 30W 20000mAh
Серед ключових параметрів УМБ Baseus Adaman 2 Metal Digital Display 30W 20000mAh зазначимо:
- ємність пристрою становить 20000 mAh;
- на борту зовнішньої батареї перебувають Li-Pol джерела енергії та електроніка для управління процесу її передачі;
- для підключення пристроїв передбачені інтерфейси;
- потужність заряду 30W;
- джерело заряду (Input) 4.5V, 5V, 9V, 12V, 15V, 20V;
- індикація рівня заряду LCD дисплей.
Power bank зроблено . Крім того, Baseus Adaman 2 Metal Digital Display 30W 20000mAh має невелику вагу та компактні розміри 112x54x26 мм, що дозволяє без праці носити їх у рюкзаку. Колір пауербанку White.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5.1 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 118 мм |
| Ширина | 68.5 мм |
| Висота | 31 мм |
| Вага | 480 г |
- Ціна: 1 450 ₴




