Класичний обвідний секатор Due Buoi. Металевий корпус.
Відрізняється тим, що лезо та рукоятка виготовлені з єдиного кованого шматка сталі з високим вмістом вуглецю та загартовані за допомогою спеціальної термічної обробки "EXTRA DURO", яка гарантує тривале збереження точної ріжучої здатності.
Шнурковий замок практичний та безпечний, а ножиці пофарбовані у червоний колір, що дозволяє легко помітити їх у траві.
особливості:
- Максимально спрощений, складається із двох частин.
- Довжина: 24 см.;
- Діаметр зрізу: 25 мм;
- Вага: 490 р.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Due Buoi |
| Країна виробник | Італія |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Форма леза | Вигнута |
| Довжина леза | 70 мм |
| Максимальний діаметр реза | 25 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Вага | 0.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴




