Секатор Bahco P39-22 – це довговічна та ергономічна модель, яка виготовляється з урахуванням жорстких європейських стандартів якості. Інструмент використовують для обрізання трави, дерев та кущів, зрізання квітів та грон винограду. Інструмент буде однаково корисний як новачкам у сфері садівництва, так і професіоналам. Виріб демонструє відмінну зносостійкість – навіть якщо використовувати його інтенсивно та постійно, секатор не втрачає своїх первісних характеристик протягом тривалого часу.
Інструмент виготовляється з найкращих матеріалів. Леза на основі висококласної сталі довго не втрачають своєї гостроти, а ручки відрізняються легкістю та зручністю.
- Оборотність ручки: ні
- Max. діаметр різу, мм: 25
- Довжина секатора: 220 мм
- Лезо: загартована вуглецева сталь
- Матеріал ручок: скловолокно (пластик)
- Бренд (виробник): Bahco
- Вага, г: 245
- Рука: права
- Країна виробник: Франція
- Тип : з ковадлом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bahco |
| Країна виробник | Франція |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Максимальний діаметр реза | 25 мм |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Вага | 0.245 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 520 ₴



