Ніж Due Buoi для щеплення, з відділом кори, універсальний, для окулювання та копулювання. Підходить для щеплення винограду. Щеплень на одному заточенні без доведення: ~ 250
- Довжина леза, мм: 55
- Довжина рукояті, мм: 105
- Матеріал лез: високовуглецева сталь
- Матеріал ручки: пластик
- Рука: права
- Тип леза: складне
- Бренд (виробник): Due Buoi
- Вага, г: 60-64
- Тип : для окулювання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Due Buoi |
| Тип інструменту | Ніж садовий |
| Форма леза | Пряма |
| Довжина леза | 55 мм |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Вага | 0.064 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 345 ₴


