Інвертор ALLURE PRIME HX 1012, 1000W
ДБЖ Line-Interactiv з струмом заряду АКБ 5/50 Ампер.
Для роботи ДБЖ необхідна одна зовнішня 12v батарея
Характеристики ALLURE PRIME HX 1012, 1000W |
|
|---|---|
| Номінальна потужність ДБЖ, ВА | 1000 |
| Активна потужність ДБЖ, Вт | 2000 Вт |
| Тип ДБЖ | Line Interactive |
| Форма вихідної напруги під час роботи від АКБ | синусоїда |
| Номінальна напруга шини DC | 12 |
| Струм зарядного пристрою ДБЖ, А | 1-16А |
| Розташування акумуляторів | Зовнішні АКБ |
| Вхід: Вихід | 1:1 однофазні |
| Способ установки/монтажа | підлоговий |
- Корпус призначений як для підлогового, так і настінного кріплення. Це зручно, економить місце.
- Потужність навантаження, яку можна під'єднати до Інвертора ALLURE PRIME HX 1012, 1000W. Допустиме перевантаження до 2000 Вт. Будь ласка, враховуйте пускові струми!
- Ця модель не має внутрішньої акумуляторної батареїнеобхідно окремо купити та під'єднати зовнішню АКБ. Без неї працювати не буде!
- Модель HX 1012 — це повноцінне ДБЖ, що контролює наявність напруги на своєму вході та в разі його зникнення, що перемикається автоматично на живлення від зовнішньої акумуляторної батареї. У разі появи напруги, так само автоматом перемикається на живлення від мережі.
- Час перемикання мінімальний, це 4-10 мілісекунди. У цей момент під'єднане на вихід навантаження живлення не отримує.
- У разі не повного вимкнення зовнішнього електроживлення, а просто зниження рівня напруги в мережі, завдяки вбудованому релейному стабілізатору напруги, HX 1012 ступенево підіймає напругу, у такий спосіб під'єднане навантаження захищається від зниженого напруги в мережі. За підвищеної напруги, стабілізатор знижує його.
- Процес заряду та підтримки АКБ у стані готовності повністю контролюється електронікою ДБЖ.
- Форма вихідної напруги під час живлення від АКБ чистий синус. Це дасть Вам змогу приєднувати циркуляційні насоси та будь-який тип блоків живлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ALLURE PRIME |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Допустима пікова потужність | 2000 Вт |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Захист від перегріву | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 275 мм |
| Вага | 9.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон вхідних напруг, В | 145-275 |
| Маса, кг | 9.7 |
| Довжина, мм | 280 |
| Висота, мм: | 120 |
| Номінальна потужність, кВт | 1 |
| Напруга акумуляторів, В: | 12 |
| Максимальний струм заряду, А | 0-16А |
| Тип | Line Interactive |
| Частота, Гц | 50-60 |
| Ширина, мм | 275 |
| Під'єднання живлення: | клеми |
| Кількість фаз | 1 |
| Захист від підвищеної та зниженої напруги: | Да |
| Вихідна напруга, | 220 В +-8% |
| Індикація | Цифрова |
| Колір корпусу | Білий |
| Ток заряда | 16 А |
| Тип монтажа | Настінний |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт |
| Вихідна потужність | 1000 Вт |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Час перемикання | 20 мс |
| Час заряджання | 2 час |
| Частота тока | 50 Гц |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Додатковий акумулятор | False |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 600 ₴



