Однофазний стабілізатор напруги потужністю 1000 Вт.
Точність вихідної напруги ±3,5% (5 В).
Напруга захисного вимкнення 280 В.
Діапазон входів напруги 135-255 В.
Стабілізатор напруги СТРУМ — призначений для роботи з побутовими та промисловими електроприладами потужністю від 300 Вт до 3000 Вт від мережі змінного струму 220 В/50 Гц.
Стабілізатор напруги СТРУМ забезпечує підтримку напруги на рівні 220 В із точністю ±3,5% в робочому діапазоні вхідних напруги, забезпечує захист від підвищеної та зниженої напруги мережі.
Стабілізатор напруги СТРУМ не вносить спотворень у вихідну напругу та може працювати з будь-якими типами навантажень.
Потужності стабілізаторів зазначені у разі вхідної напруги 160 В.
Стабілізатор напруги СТРУМ має тепловий захист і захист від перевантажень, індикацію вхідної та вихідної напруги, і керується лише однією кнопкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Струм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 120 В |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1 кВт |
| Повна потужність | 1 кВА |
| Мінімальний час стабілізації | 40 мс |
| Максимальний час стабілізації | 40 мс |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 105 мм |
| Висота | 175 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 3.5 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип монтажу | Підлоговий/Навісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність, кВт | 1 |
| Ширина, мм | 145 |
| Вага (кг) | 4,5 |
| Індикація | Семмісегментний чотирирозрядний індикатор |
| Час спрацювання, мс | 20 |
| Максимальний вхідний струм, А | 6.3 |
| Верхній поріг стабілізації робочої напруги, В | 255 |
| Охолодження | Природне |
| Глибина, мм | 110 |
| Нижній передельний поріг вхідної напруги, В | 110 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантія, місяці (єв) | 24 |
| Вихідна напруга, В | 220 (200-230) |
| Робоча температура, ° С | 0-40 |
| Точність стабілізації, % | ±3,5% |
| Верхній передельний поріг вхідної напруги, В | 280 |
| Нижній поріг стабілізації рабочої напруги, В | 135 |
| Кількість ступенів регулювання | 12 |
| Оптимальні рішення для | Для дому |
| Виконання | навісне |
| Спосіб під'єднання | в розетку |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Висота, мм | 175 |
| Робоча частота, Гц | 50 |
- Ціна: 5 300 ₴




