Однофазний стабілізатор напруги потужністю 3.0 кВт.
Точність вихідної напруги ±2,5% (5 В).
Напруга захисного вимкнення 280 В.
Діапазон входів напруги 140-260 В.
Стабілізатор напруги СТРУМ — призначений для роботи з побутовими та промисловими електроприладами потужністю від 300 Вт до 3000 Вт від мережі змінного струму 220 В/50 Гц.
Стабілізатор напруги СТРУМ забезпечує підтримку напруги на рівні 220 В з точністю ±2,5% у робочому діапазоні вхідних напруги, забезпечує захист від підвищеної та зниженої напруги мережі.
Стабілізатор напруги СТРУМ не вносить спотворень у вихідну напругу та може працювати з будь-якими типами навантажень.
Потужності стабілізаторів зазначені у разі вхідної напруги 160 В.
Стабілізатор напруги СТРУМ має тепловий захист і захист від перевантажень, індикацію вхідної та вихідної напруги й керується лише однією кнопкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Струм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 120 В |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Повна потужність | 3 кВА |
| Мінімальний час стабілізації | 20 мс |
| Максимальний час стабілізації | 20 мс |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Вага | 8 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 3.5 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип монтажу | Підлоговий/Навісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон вхідних напруг, В | 140-250 |
| Маса, кг | 11 |
| Точність, % | ±2,5% |
| Час реакції на аварійне зміна вхідного напруги, мс | 40 |
| Номінальна вихідна напруга, В | 220 |
| Час вимірювання вхідного напруги, мс | 40 |
| Час корекції вихідної напруги, мс | 40 |
| Кількість щаблів | 12 |
| Фаза | 1-фазний |
| Можливість кріплення на стіні | + |
| Габарити (в х Ш х г), мм | 285х195х115 |
| Потужність, кВА | 3.0 |
| Потужність холостого ходу, ВА | 10 |
| Пікова потужність до 1 хв, кВА | 3,5 |
| Гарантія, рік (а) | 2 |
| Мoдель | Струм |
| Захисне вимкнення за підвищеного рівня напруги на вході, В | 280 |
- Ціна: 8 790 ₴




