Стабілізатор напруги СТРУМ СНТО-9-12 HOME — призначений для роботи з побутовими та промисловими електроприладами потужністю 9 кВт від мережі змінного струму 220 В/50 Гц.
· Стабілізатор напруги СТРУМ забезпечує підтримку напруги на рівні 220 В з точністю ±4,5% у робочому діапазоні вхідних напруги, забезпечує захист від підвищеної та зниженої напруги мережі.
· Стабілізатор напруги СТРУМ не вносить спотворень у вихідну напругу та може працювати з будь-якими типами навантажень. Потужність стабілізатора вказана у разі вхідної напруги 160 В.
· Стабілізатор напруги СТРУМ має тепловий захист і захист від перевантажень, індикацію вхідної та вихідної напруги й керується лише однією кнопкою.
· Стабілізатори забезпечують:
· цифрову індикацію вхідної та вихідної напруги;
· стабілізацію напруги на рівні 220 В з можливістю регулювання (200В-230В);
· захист від короткого замикання та тривалого перевантаження на виході;
· режим "транзит" в аварійній та інших ситуаціях;
· захист від перенапруги в режимі "транзит" на рівні 255 В;
· тепловий контроль і захист силових елементів стабілізатора;
· нормоване вимкнення у разі короткочасного зникнення мережі живлення на 5-6 сек;
· час вимірювання вхідної напруги 20 мс;
· час реакції на зміну вхідної напруги 20 мс;
· низький рівень акустичних шумів.
· всі моделі мають вмикання/вимикання за нижньою межею вхідної напруги 105 В/80 В відповідно.
Стабілізатори виготовлені:
- силовий автотрансформатор тороїдальний
- невибагливу форму синусоїдної напруги;
— силові ключі компаній "IXSYS"
- мікропроцесори компанії "STMicroelectronics"
Для стабілізації трифазної напруги використовуються три однофазні стабілізатори з блоком захисту.
Гарантія 5 років
Гарантійне та післягарантійне обслуговування, консультації, монтаж, сервіс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Струм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Тиристорний |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 9 кВт |
| Повна потужність | 9 кВА |
| Мінімальний час стабілізації | 20 мс |
| Максимальний час стабілізації | 20 мс |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 172 мм |
| Висота | 493 мм |
| Ширина | 277 мм |
| Вага | 20 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 3.5 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип монтажу | Підлоговий/Навісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність, кВт | 9 |
| Ширина, мм | 277 |
| Кількість фаз | 1-phase |
| Вага (кг) | 20 |
| Індикація | two seven-segment four-bit indicators |
| Час спрацювання, мс | 20 |
| Максимальний вхідний струм, А | 40 |
| Верхній поріг стабілізації робочої напруги, В | 265 |
| Охолодження | Forced |
| Глибина, мм | 182 |
| Нижній передельний поріг вхідної напруги, В | 60 (110В - 30сек) |
| Матеріал корпусу | Metal |
| Гарантія, місяці (єв) | 60 |
| Вихідна напруга, В | 220 (200-230) |
| Робоча температура, ° С | 0 - 40 |
| Тип стабілізації | Тиристорний |
| Точність стабілізації, % | 4,5 |
| Верхній передельний поріг вхідної напруги, В | 280 |
| Нижній поріг стабілізації рабочої напруги, В | 135 |
| Кількість ступенів регулювання | 12 |
| Оптимальні рішення для | For house, flat |
| Виконання | Hinged |
| Спосіб під'єднання | Terminal strip |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Висота, мм | 493 |
| Робоча частота, Гц | 50 |
- Ціна: 22 500 ₴




