
Система безперебійного живлення ALLURE PRIME HX 600 W (12 V) AP12-300 (300 А·год / 3810 Вт/год)
59 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: HX 600W AP12-300
- +380 (99) 541-21-10
У сучасному світі, де електрика є життєво важливим ресурсом, надійна система безперебійного живлення (UPS) відіграє важливу роль у захисті ваших електронних пристроїв від збоїв в електромережі. І якщо ви шукаєте надійне та інноваційне рішення для забезпечення безперебійного живлення, система ALLURE PRIME — ваш ідеальний вибір.
Система безперебійного живлення ALLURE PRIME являє собою комплект, який містить інвертор потужністю 600 Вт і акумулятор LiFePO4 ємністю 300 А·год. Ця комбінація гарантує ефективне живлення ваших електронних пристроїв навіть у разі збою електропостачання.
Інвертор ALLURE PRIME на 600 Вт забезпечує перетворення постійного струму (DC) на змінний струм (AC) високої якості, який не тільки захищає ваші пристрої від втрати живлення, але й запобігає виникненню пошкоджень через різкі перепади напруги або стрибків.
Акумулятор ALLURE PRIME LiFePO4 ємністю 300 А·год є надійним і довговічним джерелом живлення. Він забезпечує тривалий час автономної роботи вашої системи безперебійного живлення, даючи змогу зберегти працездатність ваших електронних пристроїв упродовж тривалого часу.
Комплектація
- Інвертор
- 1 АКБ
- Кабелі для під'єднання інвертора до АКБ
Характеристики Інвертора:
- Номінальна потужність ДБЖ, ВА: 600
- Активна потужність ДБЖ, Вт: 1200 Вт
- Тип ДБЖ: Line Interactive
- Форма вихідної напруги під час роботи від АКБ: синусоїда
- Номінальна напруга шини DC: 12
- Струм зарядного пристрою ДБЖ, А: 1-16А
- Розташування акумуляторів: Зовнішні АКБ
- Вхід : Вихід: 1:1 однофазні
- Способ установки/монтажа: підлоговий
Характеристики акумулятора:
- Тип : Літій-залізо-фосфатні
- Максимальний струм заряду, А: 100
- Кількість циклів: до 6000
- Виробник: ALLURE PRIME
- Номінальна напруга, В: 12,8
- Місткість, А.г.: 300
- Максимальний струм розряду, А: 100
- Робоча температура, °C: 0 ~ +40
- Висота, мм: 340
- Ширина, мм: 585
- Глибина, мм: 305
- Маса, кг: 36,8
- Гарантія, міс: 12
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALLURE PRIME |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | Настінний |
| Індикація | Цифрова |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 16 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 600 Вт |
| Допустима пікова потужність | 1200 Вт |
| Максимальна потужність | 1200 Вт |
| Час перемикання | 20 мс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 275 мм |
| Вага | 47.6 кг |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон вхідних напруг, В | 145-275 |
| Номінальна потужність, кВт | 0.6 |
| Напруга акумуляторів, В: | 12 |
| Максимальний струм заряду, А | 16 |
| Тип | Літій-залізо-фосфатні |
| Місткість, А.г.: | 300 |
| Частота, Гц | 50-60 |
| Під'єднання живлення: | клеми |
| Гарантія, міс: | 12 |
| Кількість фаз | 1 |
| Робоча температура, °C: | 0 ~ +40 |
| Номінальна напруга, В | 12,8 |
| Захист від підвищеної та зниженої напруги: | Да |
| Вихідна напруга, | 220 В +-8% |
- Ціна: 59 700 ₴




