
Система безперебійного живлення ALLURE PRIME SM-3200W (24V) AP12-50 (50 А·год / 635 Вт/год) — 2 шт (1270 Вт)
49 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: SM-3200W AP12-50
- +380 (99) 541-21-10
Система безперебійного живлення (UPS) ALLURE PRIME являє собою надійне рішення для забезпечення безперервного електроживлення ваших пристроїв. Комплектація системи містить інвертор ALLURE PRIME потужністю 3.2 кВт і два акумулятори LiFePO4 ємністю 50 А·год.
Інвертор ALLURE PRIME на 3.2 кВт забезпечує стабільне перетворення постійного струму (DC) на змінний струм (AC) високої якості. З його допомогою ви можете під'єднати та живити різні електронні пристрої, як-от комп'ютери, сервери, роутери та інше обладнання, забезпечуючи безперервну роботу навіть у разі збою переважно електропостачання.
Акумулятори ALLURE PRIME LiFePO4 ємністю 50 А·год є надійним і довговічним джерелом живлення. Їх висока ємність дає змогу забезпечити тривалий час автономної роботи системи безперебійного живлення, що особливо важливо в разі тривалих перерв в електропостачанні. Батареї LiFePO4 мають високу енергетичну щільність, стабільну продуктивність і тривалий термін експлуатації.
ALLURE PRIME — це не тільки надійне електроживлення, але й простота використання. Система легко інтегрується в будь-яке приміщення завдяки компактному та сучасному дизайну. Вона також обладнана різними функціями захисту, як-от захист від перевантаження, короткого замикання й перегрівання, гарантуючи безпеку вашого обладнання.
Комплектація:
- Інвертор
- 2 АКБ
- Кабелю для підключення інвертора до АКБ
- Байпасний щиток із запобіжником на “+” провід
- У КОМПЛЕКТ БАТАРІЙНИЙ КОБІНЕТ НЕ ВХОДИТИ
- Ціна на батарейний кабінет – 7400 грн
Характеристики інвертора:
- Номінальна потужність, кВт: 3,2
- Захист від перегрівання: є
- Захист від перевантаження: є
- Захист від підвищеної та зниженої напруги: є
- Кількість фаз: 1
- Напруга акумуляторів, В: 24
- Під'єднання живлення: клеми
- Масса, кг: 5,5
- Діапазон вхідної напруги, В: 100-270
- Вихідна напруга, В: 230В +-8%
- Частота, Гц: 50
- Тип: гібридний MPPT з правильною синусоїдою
- Максимальний струм заряду, А: 80 А
- Довжина, мм: 348
- Висота, мм: 105
- Ширина, мм: 282
Характеристики акумулятора:
- Тип: Літій-залізо-фосфатні
- Максимальний струм заряду, А: 50
- Кількість циклів: до 6000
- Виробник: ALLURE PRIME
- Номінальна напруга, В: 12,8
- Місткість, А.г.: 50
- Максимальний струм розряду, А: 50
- Робоча температура, °C: 0 ~ +40
- Висота, мм: 138
- Ширина, мм: 229
- Глибина, мм: 208
- Масса, кг: 8,1
- Гарантія, міс: 24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALLURE PRIME |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | Настінний |
| Індикація | Цифрова |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | MPPT |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 80 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 3200 Вт |
| Допустима пікова потужність | 3500 Вт |
| Максимальна потужність | 3500 Вт |
| Час перемикання | 40 мс |
| Час зарядки | 1 годин |
| Час роботи при повному навантаженні | 0.2 хв |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон вхідних напруг, В | 100-270 |
| Номінальна потужність, кВт | 3,2 |
| Напруга акумуляторів, В: | 24 |
| Максимальний струм заряду, А | 80 |
| Тип | Літій-залізо-фосфатні |
| Місткість, А.г.: | 50 |
| Частота, Гц | 50 |
| Під'єднання живлення: | клеми |
| Гарантія, міс: | 24 |
| Кількість фаз | 1 |
| Робоча температура, °C: | 0 ~ +40 |
| Номінальна напруга, В | 12,8 |
| Захист від підвищеної та зниженої напруги: | Да |
| Вихідна напруга, | 230В +-8% |
- Ціна: 49 800 ₴




