
Система безперебійного живлення ALLURE PRIME MPS-VIII-6200W (48V) AP12-100 (100 А·год/1280 Вт/год) — 4 шт (5080 Вт)
140 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: MPS-VIII-6200W AP12-100
- +380 (99) 541-21-10
Хочете забезпечити безперервне живлення для свого будинку чи квартири? Система безперебійного живлення ALLURE PRIME з інвертором потужністю 6,2 кВт і чотирма акумуляторами 100 А·год lifep04 забезпечує надійне та стабільне електроживлення навіть у разі вимкнення основного джерела енергії.
Інвертор потужністю 6,2 кВт ALLURE PRIME має чималі переваги. Він здатний живити широкий спектр пристроїв у вашій квартирі або приватному будинку. Від комп'ютерів і серверів до систем безпеки та побутових приладів ( холодильник, пральна машина, газовий котел, мікрохвильовку) інвертор із потужністю 6,2 кВт гарантує стабільне електроживлення навіть в умовах підвищеного навантаження.
Максимальний струм заряду 120 А, забезпечить швидкий заряд акумуляторів упродовж 3-4 годин
Акумулятори 100Ач lifep04, якими обладнана система, мають свої власні переваги. Ці акумулятори lifep04 відомі своєю високою продуктивністю, довговічністю і стабільною роботою в широкому діапазоні робочих температур.
Одна з головних переваг акумуляторів lifep04 — їхній тривалий термін експлуатації. Вони мають високу стійкість до циклічного розряджання та заряду, що дає їм працювати впродовж тривалого часу без істотного зниження продуктивності. Це гарантує надійне та стабільне живлення для ваших електронних пристроїв.
Система безперебійного живлення ALLURE PRIME з інвертором потужністю 6,2 кВт та акумуляторами 100Ач lifep04 — ідеальне рішення для забезпечення надійного електроживлення у вашому будинку або квартирі. Не турбуйтеся про перебой в електропостачанні — виберіть систему ALLURE PRIME для безперервної роботи ваших пристроїв.
Комплектація
- Інвертор
- 4 АКБ
- Кабелі для під'єднання інвертора до АКБ
- Байпасний щиток із запобіжником на "+" дріт
- У КОМПЛЕКТ БАТАРІЙНИЙ КОБІНЕТ, WIFI МОДУЛЬ НЕ ВХОДИТИ
- Ціна на батарейний кабінет – 11 500 грн
- Ціна WIFI модуля – 2400 грн
Характеристики інвертора:
- Індикація: LCD
- Вихідна напруга, В: 230 В +-8%
- Діапазон вхідної напруги, В: 100-270
- Максимальний струм заряду, А: 120
- Кількість фаз: 1
- Під'єднання живлення: клеми
- Напруга акумуляторів, В: 48
- Частота, Гц 50
- Тип : гібридний MPPT з правильною синусоїдою
- Номінальна потужність, кВт: 6,2
- Виробник: Allure Prime
- Захист від перегрівання: є
- Захист від перевантаження: є
- Захист від підвищеної та зниженої напруги: є
- Висота, мм: 444
- Довжина, мм: 100
- Ширина, мм: 300
- Масса, кг: 11
Характеристики акумулятора:
- Тип: Літій-залізо-фосфатні
- Максимальний струм заряду, А: 50
- Кількість циклів: до 6000
- Виробник: ALLURE PRIME
- Номінальна напруга, В: 12,8
- Місткість, А.г.: 100
- Максимальний струм розряду, А: 100
- Робоча температура, °C: 0 ~ +40
- Висота, мм: 230
- Ширина, мм: 360
- Глибина, мм: 271
- Маса, кг: 14,1
- Гарантія, міс: 24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALLURE PRIME |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | Настінний |
| Індикація | Цифрова |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | MPPT |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 100 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 6200 Вт |
| Допустима пікова потужність | 6500 Вт |
| Максимальна потужність | 6500 Вт |
| Час перемикання | 40 мс |
| Час зарядки | 3 годин |
| Час роботи при повному навантаженні | 0.8 хв |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Захист | |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон вхідних напруг, В | 100-270 |
| Номінальна потужність, кВт | 6.2 |
| Напруга акумуляторів, В: | 48 |
| Максимальний струм заряду, А | 120 |
| Тип | Літій-залізо-фосфатні |
| Місткість, А.г.: | 100 |
| Частота, Гц | 50 |
| Під'єднання живлення: | клеми |
| Гарантія, міс: | 24 |
| Кількість фаз | 1 |
| Робоча температура, °C: | 0 ~ +40 |
| Номінальна напруга, В | 12,8 |
| Захист від підвищеної та зниженої напруги: | Да |
| Вихідна напруга, | 230В +-8% |
- Ціна: 140 600 ₴




