
Комплект безперебійного живлення ALLURE PRIME HX 1000W (12V) AP12-100 (100 А·год/1270 Вт/год)
34 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: HX 1000W (12V) AP12-100
- +380 (99) 541-21-10
Система безперебійного живлення ALLURE PRIME постачається в комплектації, що містить інвертор потужністю 1000 Вт і акумулятор LiFePO4 ємністю 100 А·год. Цей комплект забезпечує тривале та надійне електроживлення ваших пристроїв навіть у разі вимкнення основного джерела електроживлення.
Інвертор ALLURE PRIME на 1000 Вт надає можливість перетворення постійного струму (DC) на змінний струм (AC) високої якості, забезпечуючи сумісність із різними електричними пристроями. Він захищає ваші пристрої від втрати живлення, запобігаючи непередбаченим перепадам напруги та стрибки, які можуть пошкодити ваше обладнання.
Акумулятор ALLURE PRIME LiFePO4 ємністю 100 А·год є надійним і довговічним джерелом живлення. Він забезпечує тривалий час автономної роботи системи безперебійного живлення, що дає змогу зберігати нормальну роботу ваших пристроїв упродовж тривалого часу, навіть якщо немає основного джерела електроживлення.
ALLURE PRIME — це не тільки надійне електроживлення, але і зручність у використанні. Компактний і ергономічний дизайн системи дає змогу легко інтегрувати її в будь-яке приміщення. Крім того, система має різні функції захисту, включно з захистом від перевантаження, короткого замикання й перегрівання, гарантуючи безпеку вашого обладнання.
Комплектація:
- Інвертор
- 1 АКБ
- Кабелі для під'єднання інвертора до АКБ
Характеристики Інвертора:
- Номінальна потужність ДБЖ, ВА: 1000
- Активна потужність ДБЖ, Вт: 2000 Вт
- Тип ДБЖ: Line Interactive
- Форма вихідної напруги під час роботи від АКБ: синусоїда
- Номінальна напруга шини DC: 12
- Струм зарядного пристрою ДБЖ, А: 1-16А
- Розташування акумуляторів: Зовнішні АКБ
- Вхід : Вихід: 1:1 однофазні
- Способ установки/монтажа: підлоговий
Характеристики акумулятора
- Тип: Літій-залізо-фосфатні
- Максимальний струм заряду, А: 50
- Кількість циклів: до 6000
- Виробник: ALLURE PRIME
- Номінальна напруга, В: 12,8
- Місткість, А.г.: 100
- Максимальний струм розряду, А: 100
- Робоча температура, °C: 0 ~ +40
- Висота, мм: 230
- Ширина, мм: 360
- Глибина, мм: 271
- Маса, кг: 14,1
- Гарантія, міс: 24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALLURE PRIME |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Тип монтажу | Настінний |
| Індикація | Цифрова |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 16 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 1000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 2000 Вт |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Час перемикання | 20 мс |
| Час зарядки | 5 годин |
| Час роботи при повному навантаженні | 1.2 хв |
| Напруга акумулятору | 12.8 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 275 мм |
| Вага | 23.8 кг |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон вхідних напруг, В | 145-275 |
| Номінальна потужність, кВт | 1 |
| Напруга акумуляторів, В: | 12 |
| Максимальний струм заряду, А | 16 |
| Тип | Літій-залізо-фосфатні |
| Місткість, А.г.: | 100 |
| Частота, Гц | 50-60 |
| Під'єднання живлення: | клеми |
| Гарантія, міс: | 24 |
| Кількість фаз | 1 |
| Робоча температура, °C: | 0 ~ +40 |
| Номінальна напруга, В | 12,8 |
| Захист від підвищеної та зниженої напруги: | Да |
| Вихідна напруга, | 220 В +-8% |
- Ціна: 34 200 ₴




