
Комплект безперебійного живлення ALLURE PRIME HX 1000W (12V) AP12-200 (200А·год/2540 Вт/год)
52 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: HX 1000W (12V) AP12-200
- +380 (99) 541-21-10
У світі, де безперервна робота електронних пристроїв є критично важливою, система безперебійного живлення (UPS) ALLURE PRIME являє собою надійне рішення для забезпечення безперервного електроживлення. Комплектація системи містить інвертор ALLURE PRIME потужністю 1000 Вт і акумулятор LiFePO4 ємністю 200 А·год.
Інвертор ALLURE PRIME на 1000 Вт забезпечує стабільне перетворення постійного струму (DC) на змінний струм (AC) високої якості, забезпечуючи ефективну роботу вашого обладнання навіть у разі вимкнення основного електроживлення. Це дає змогу уникнути втрати даних і пошкодження електронних пристроїв унаслідок стрибків напруги або збоїв у мережі.
Акумулятор ALLURE PRIME LiFePO4 ємністю 200 А·год є потужним і довговічним джерелом живлення. Він забезпечує тривалий час автономної роботи системи безперебійного живлення, даючи змогу зберегти працездатність ваших пристроїв упродовж тривалого часу. Батарея LiFePO4 має високу енергетичну щільність, довгий термін експлуатації та високу стійкість до перевантажень та екстремальних температур.
ALLURE PRIME — це не тільки надійне електроживлення, але й простота використання. Система легко інтегрується в будь-яке приміщення завдяки компактному й ергономічному дизайну. Вона обладнана функціями захисту від короткого замикання, перевантаження й перегрівання, гарантуючи безпеку вашого обладнання
Комплектація:
- Інвертор
- 1 АКБ
- Кабелі для під'єднання інвертора до АКБ
Характеристики Інвертора:
- Номінальна потужність ДБЖ, Вт: 1000
- Активна потужність ДБЖ, Вт: 2000 Вт
- Тип ДБЖ: Line Interactive
- Форма вихідної напруги під час роботи від АКБ: синусоїда
- Номінальна напруга шини DC: 12
- Струм зарядного пристрою ДБЖ, А: 1-16А
- Розташування акумуляторів: Зовнішні АКБ
- Вхід : Вихід: 1:1 однофазні
- Способ установки/монтажа: підлоговий
Характеристики акумулятора:
- Тип: Літій-залізо-фосфатні
- Максимальний струм заряду, А : 100
- Кількість циклів: до 6000
- Виробник: ALLURE PRIME
- Номінальна напруга, В: 12,8
- Місткість, А.г.: 200
- Максимальний струм розряду, А: 100
- Робоча температура, °C: 0 ~ +40
- Висота, мм: 280
- Ширина, мм: 600
- Глибина, мм: 283
- Маса, кг: 27,1
- Гарантія, міс: 24
.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALLURE PRIME |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Тип монтажу | Настінний |
| Індикація | Цифрова |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 16 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 1000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 2000 Вт |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Час перемикання | 20 мс |
| Час зарядки | 6 годин |
| Час роботи при повному навантаженні | 4 хв |
| Напруга акумулятору | 12.8 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 275 мм |
| Вага | 40 кг |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон вхідних напруг, В | 145-275 |
| Номінальна потужність, кВт | 1 |
| Напруга акумуляторів, В: | 12 |
| Максимальний струм заряду, А | 16 |
| Тип | Літій-залізо-фосфатні |
| Місткість, А.г.: | 200 |
| Частота, Гц | 50-60 |
| Під'єднання живлення: | клеми |
| Гарантія, міс: | 24 |
| Кількість фаз | 1 |
| Робоча температура, °C: | 0 ~ +40 |
| Номінальна напруга, В | 12,8 |
| Захист від підвищеної та зниженої напруги: | Да |
| Вихідна напруга, | 220 В +-8% |
- Ціна: 52 100 ₴




