Дизельний генератор Güçbir GJP50 - Є У НАЯВНОСТІ НА СКЛАДІ "УКРАЇНА"
Ця модель підходить для живлення трифазних навантажень сумарною номінальною потужністю 36 квт. Максимальна вихідна потужність – 40 квт. Повна потужність 50 кВА.
Генератор нагоді для автономного або резервного енергопостачання споживачів на будмайданчиках, у торгових закладах, спортзалах, у центрах телекомунікації та зв'язку, буде корисним для фінустанов, ферм або виробництва.
Забезпечуємо доставку по всій Україні, сервісне обслуговування, постійну підтримку.
Генератор може бути доукомплектований АВР – ціна 40 000 грн.
Контактні номери:
+38(050)-412-6151
+38(067)-611-6161
+38(093)-810-6161
СТАНДАРТНЕ УСТАТКУВАННЯ
- Потужний дизельний двигун з водяним охолодженням
- Тропічний радіатор та механічний вентилятор
- Захисний кожух, що запобігає дотику до обертових і гарячих частин
- Електричний стартер та зарядний генератор
- Свинцево-кислотна необслуговувана батарея, кабелі та підставка
- Термостат Водонагрівач блоку циліндрів
- Сталеве шасі та антивібраційні клини
- Мін всередині генератора шасі. Паливний бак на 8 годин
- Гнучкі паливні з'єднувальні шланги
- Генератор з одним підшипником та класом ізоляції H
- Глушник промислового класу
- Електронний зарядний пристрій
- Посібник з експлуатації та встановлення
ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ
ДВИГУН
- Опція електронного регулятора для двигунів із механічним регулятором
- Паливо-водовідділювач Фільтр
- Масляний обігрівач
- Свічка розжарювання
ГЕНЕРАТОР
- Обігрівач, захист від вологи
- Вихідний вимикач
- Витрата топлієва л/год:
- 50 % НАВАНТАЖЕННЯ 5,7
- 75 % НАВАНТАЖЕННЯ 8,2
- 100 % НАВАНТАЖЕННЯ 10,7
ПАНЕЛЬ УПРАВЛІННЯ
- Зарядний амперметр Модуль керування
- Deep Sea Модуль
- управління Emko Модуль управління
- ComAp
ПАНЕЛЬ ПЕРЕДАЧІ
- Триполюсний контактор
- Чотирьохполюсний контактор
- Три- або чотириполюсний моторизований вихідний перемикач Перемикач
- три- або чотириполюсного режиму
ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ
- Паливний бак зовнішнього типу
- Великий паливний бак
- Автоматична або ручна система заправлення паливом
- Злив олії, ручний насос
- Сигналізація низького та високого рівня палива
- Вихлопний глушник житлового типу
- Закрита кабіна; звуконепроникні або відкриті
- трейлери
- Набір інструментів (для технічного обслуговування
Витрата палива при 50% навантаженні 5,7 л/с
Витрата палива при 75% навантаженні 8,2 л/с
Витрата палива при 100% навантаженні 10,7 л/с
Витрата палива при 110% навантаженні 12 л/год
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gucbir |
| Країна виробник | Туреччина |
| Час безперервної роботи | 24 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 3 |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Максимальна потужність | 36 кВт |
| Напруга | 400 В |
| Номінальна потужність | 36 кВт |
| Повна потужність | 50 кВА |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Тип генератора | Асинхронний |
| Тип палива | Дизельне |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Електростартер, Електричний, Автоматичний запуск |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1010 кг |
| Висота | 1440 мм |
| Довжина | 1770 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 3 |
| Об'єм масляної системи двигуна | 8 л |
| Об'єм паливного бака | 135 л |
| Споживання палива | 8 л/год |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
- Ціна: 560 000 ₴





Відправка з 19 квітня 2026