Автомат введення резерву АВР 4P 100А перемикач Tomzn 0SGQ8-100A використовується в енергетиці для автоматичного або ручного включення резервних джерел живлення та забезпечує безперебійне електропостачання споживачів. Автомат введення резерву tomzn 0SGQ8-100A - трифазний змінного струму
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALLURE PRIME |
| Країна виробник | Китай |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Вага | 2.6 кг |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 100 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴





