Allure Prime 0SGQ7-63/2P 63А - в наявності
Опис автомата введення резерву (АВР) Allure Prime 0SGQ7-63/2P 63А
Автомат введення резерву АВР Allure Prime:
Автоматичний перемикач вводу джерела резервного живлення. Якщо робити автоматичне перемикання з дбж по моїм спостереженням потрібно потужність резервного живлення не менше 1 квт(Екофлоу Дельта 2) або генератор 1.5 квт. Якщо менш потужне дбж - не вистачає потужності переключити цей прилад і переключати потрібно вручну як звичайний автомат вводу резерву. Підключається елементарно!
1. Модель: Allure Prime 0SGQ7-63/2P (на 63 ампер).
220 В, 63 А, 1 фаза + нуль. Займає 3 стандартних модулів
Можливість механічного перемикання.
Під DIN-рейку,
Призначений для перемикання резервного вводу від:
сонячних електростанцій,
генераторів,
інверторів,
альтернативних джерел живлення,
додаткових вводів.
Примітки:
1. Живлення навантаження буде короткочасно перервано при перемиканні.
Час перемикання менше 50 мілісекунд. Перемикач може автоматично перемикатися між нормальним джерелом живлення або резервним.
2. Перемикач не може запускати генератор, але може його заглушити.
3. Якщо основне джерело живлення відновиться, то пристрій, якщо знаходиться в автоматичному режимі, перемикається на джерело автоматично.
4. Якщо відключено основне живлення, і резервне живлення включено, то перемикач перемикається на резервне.
5. Якщо перемикач режиму роботи встановлений в автоматичний режим, то комутатор автоматично перемикається між основним джерелом або резервним.
6. Якщо є необхідність, можливо перемикатися між джерелами живлення вручну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALLURE PRIME |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальний струм | 63 А |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 1 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 105 мм |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Технічні характеристики | |
| Частота тока | 50 Гц |
- Ціна: 3 400 ₴





