Чотирьохполюсний АВР ALLURE PRIME 0SGQ8-100/4P 100А автоматичний перемикач джерела живлення на DIN рейці 35mm.
Струм 100А.
Напруга живлення: 220-230VAC/50/60Hz.
Час перемикання: 50ms.
Підтримує ручний або автоматичний режим перемикання.
Габарити: 141×78,5×103 мм.
- Безперервна передача живлення забезпечує безперебійне живлення з перемиканням між основним та резервним джерелом живлення за мілісекунди.
- Покращена провідність: сріблясті контакти покращують провідність виробу, забезпечуючи ефективну передачу електроенергії та триваліший термін служби виробу
- Цей перемикач забезпечує ізоляцію, стійкість до високих температур та старіння.
- Зручне спостереження. Конструкція установки трекового типу та вбудований відкритий вихідний порт резервного сигналу дозволяють легко спостерігати за межами шафи, підвищуючи зручність та ефективність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALLURE PRIME |
| Країна виробник | Китай |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Вага | 2.6 кг |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 100 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 141 мм |
| Висота | 78 мм |
| Ширина | 103 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 840 ₴




