Ножиці ручні superleggere в Lisam довжиною 21 см і призначені, щоб запобігти втомі садівника навіть після тривалого використання інструменту.
- Леза подвійного різання дозволяє підрізати, чисто та точно.
- Lisam має дві різні моделі ножиць superleggere для обрізки:
- мод. 3/А, із пружиною з металу
- Леза сходяться в центрі гілки, що знижує зусилля оператора та сприяють загоєнню в тій же галузі.
- Різання особливо зручне.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Італія |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Пряма |
| Довжина леза | 40 мм |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Максимальний діаметр реза | 20 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Додаткові функції | |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Мішок насадка | Ні |
| Стрічка для щеплення | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴






