Стабілізатори напруги СТРУМ працюють з усіма гібридними інверторами, в тому числі з такими популярними брендами, як ALLURE PRIME, Deye, Growatt, Axioma, Victron, Solis, Huawei, SMA, Fronius та іншими. Вони забезпечують стабільну роботу сонячних електростанцій, захищаючи обладнання від перепадів напруги.
Стабілізатори працюють у двонаправленому режимі, що означає їхню здатність як стабілізувати напругу вхідного струму, так і забезпечувати продаж сонячної енергії в мережу. Це особливо важливо для ефективної роботи інверторів у мережевих та автономних системах.
✅ Гарантія якості:
Серія СТРУМ HOME – 5 років гарантії
Серія СТРУМ Professional – 7 років гарантії
Стабілізатори СТРУМ – надійний вибір для захисту вашої енергосистеми!
Стабілізатор напруги СТРУМ СНТО-7-12 HOME призначений для роботи з побутовими та промисловими електроприладами потужністю 7кВт від мережі змінного струму 220В/50Гц.
· Стабілізатор напруги СТРУМ забезпечує підтримку напруги на рівні 220 В з точністю ±4,5% у робочому діапазоні вхідних напруг, забезпечує захист від підвищеної та зниженої напруги мережі.
· Стабілізатор напруги СТРУМ не вносить спотворень у вихідну напругу і може працювати з будь-якими типами навантажень. Потужність стабілізатора вказана при вхідній напрузі 160В.
· Стабілізатор напруги СТРУМ має тепловий захист та захист від перевантажень, індикацію вхідної та вихідної напруги, і управляється всього однією кнопкою.
· Стабілізатори забезпечують:
· цифрову індикацію вхідної та вихідної напруги;
· стабілізацію напруги на рівні 220В з можливістю регулювання (200В-230В);
· захист від короткого замикання та тривалого перевантаження на виході;
· режим "транзит" в аварійній та інших ситуаціях;
· захист від перенапруги в режимі "транзит" на рівні 255В;
· тепловий контроль та захист силових елементів стабілізатора;
· нормоване відключення при короткочасному зникненні мережі живлення на 5-6 сек;
· час вимірювання вхідної напруги 20 мс;
· час реакції на зміну вхідної напруги 20 мс;
· низький рівень акустичних шумів.
· всі моделі мають включення/вимкнення по нижній межі вхідної напруги 105В/80В відповідно.
Стабілізатори виконані:
- силовий автотрансформатор тороїдальний
- неспотворену форму синусоїдальної напруги;
- силові ключі компаній “IXSYS”
- мікропроцесори компанії "STMicroelectronics"
Для стабілізації трифазної напруги використовуються три однофазні стабілізатори з блоком захисту.
Гарантія 5 років
Гарантійне та післягарантійне обслуговування, консультації, монтаж, сервіс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Струм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Тиристорний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 7 кВт |
| Повна потужність | 7 кВА |
| Мінімальний час стабілізації | 20 мс |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 182 мм |
| Висота | 277 мм |
| Ширина | 493 мм |
| Вага | 18 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 3.5 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип монтажу | Підлоговий/Навісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність, кВт | 7 |
| Ширина, мм | 277 |
| Вага (кг) | 18 |
| Індикація | два семисегментних чотирьох-розрядних індикатори |
| Час спрацювання, мс | 20 |
| Максимальний вхідний струм, А | 43 |
| Верхній поріг стабілізації робочої напруги, В | 260 |
| Охолодження | Forced |
| Глибина, мм | 182 |
| Нижній передельний поріг вхідної напруги, В | 60 (110В - 30сек) |
| Матеріал корпусу | Metal |
| Гарантія, місяці (єв) | 60 |
| Вихідна напруга, В | 220 (200-230) |
| Робоча температура, ° С | 0 +45 |
| Тип стабілізації | Тиристорний |
| Точність стабілізації, % | 4.5 |
| Верхній передельний поріг вхідної напруги, В | 280 |
| Нижній поріг стабілізації рабочої напруги, В | 140 |
| Кількість ступенів регулювання | 12 |
| Оптимальні рішення для | For house, flat |
| Виконання | Hinged |
| Спосіб під'єднання | Terminal strip |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Висота, мм | 493 |
| Робоча частота, Гц | 50 |
- Ціна: 18 300 ₴




